Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet : 365 Gün

Akyollar Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Mehmet Peker Bulvarı Yağcılar Mevkii No:1. Edremit ilçesinde yer alan Akyollar Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 97 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Plaj / Deniz Kıyısı, Lüks olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Sahilde, Bisiklete Binme, Restoran (alakart), Odaya Kahvaltı Servisi, 24 Saat Açık Resepsiyon, Özel Check-in/Out, Tur Masası, Kilitli Dolaplar, Bahçeli, Teras, Tesis Geneli Sigara Yasaktır, Özel Sigara İçilir Alan, Sigara İçilmeyen Odalar, Asansör, Ses Yalıtımlı Odalar gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Dalış, Hızlı Check-in/Out, Günlük Gazeteler, Toplantı / Ziyafet İmkanları, Fax / Fotokopi imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır.

Akyollar Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 6 oda ve 22 yatakdır. Akyollar Otel, Altınoluk bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi 10 metredir. Akyollar Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 1200 metre mesafededir. Akyollar Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 600 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel çalışmaktadır.

Akyollar Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha detaylı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Akyollar Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Akyollar Otel sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

AKYOLLAR OTEL YORUMLARI