Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 oda 50 yatak
Hizmet : 365 GÜN

Cahithan Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İskele Mah. Barbaros Cad. No: 33, Altınoluk. Edremit ilçesinde bulunan Cahithan Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde bulunan diğer 97 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Taksit olarak tanımlanmıştır.

Cahithan Otel adlı tesiste Restoran, 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, Asansör, Klima, Isıtma gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Cahithan Otel

statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve 50 yatak olarak belirtilmiştir. Cahithan Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 50 metredir. Cahithan Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Cahithan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 11:30 olarak belirtilmiştir.

Cahithan Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha detaylı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Cahithan Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Cahithan Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

CAHİTHAN OTEL

Cahithan Otel
Cahithan Otel
Cahithan Otel

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız

RESTAURANTIMIZ

Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız

ONLINE REZERVASYON


CAHİTHAN OTEL 2017 FİYATLARI

CAHİTHAN OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 02 19

CAHİTHAN OTEL HARİTADA YERİ


CAHİTHAN OTEL YORUMLARI