Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi : Apart Pansiyon
Kapasite : 23 Apart Daire 75 Yatak
Hizmet : 365 gün

Edremit, Altınoluk’ta, denize 100 metre mesafede yer alan Çakıl Apart Pansiyon,  Altınoluk ışıklarından denize doğru dönüldüğünde yolun iki tarafında iki ayrı blok şeklinde bulunuyor.

75 yatak kapasiteli, 1+1 ve 2+1 büyüklüklerinde, toplamda 23 adet olan Çakıl Apart Pansiyon dairelerinde televizyon, kablosuz internet bağlantısı, banyo, tuvalet, klima, sürekli sıcak su, mutfak ve mutfak eşyaları mevcut.

Ege Denizi’ne yürüme mesafesinde bulunan Çakıl Apart blokları, Altınoluk’un ücretsiz halk plajları ve ücretli özel plajlarında serinleyip, güneşlenebilme imkanı sunuyor. Ek olarak Haziran ve Eylül aylarında indirimli fiyatlar geçerli.

Mutfak ve mutfak eşyaları bulunduran Çakıl Apart dairelerinde istediğiniz yemekleri ev rahatlığında hazırlayabileceğiniz gibi çevredeki marketleri, restoranları ve kafeleri de tercih edebilirsiniz.

Altınoluk plajlarında serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bol oksijenli Kaz Dağları’nda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven şelalelerini görebilir, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Başta zeytinyağlılar olmak üzere birçok yöreye has lezzeti tadabilir, Güre Kaplıcaları'nda rahatlayabilirsiniz.

Çakıl Apart Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: İskele Mah. Mithatpaşa Cad. 2. Sk. No: 8, Altınoluk. Edremit ilçesinde yer alan Çakıl Apart Pansiyon, Apart Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 98 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Çakıl Apart Pansiyon

Apart Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 23 oda ve 75 yatak olarak belirtilmiştir. Çakıl Apart Pansiyon, Altınoluk bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Çakıl Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Çakıl Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Çakıl Apart Pansiyon ve diğer Altınoluk otelleri için daha detaylı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çakıl Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine Çakıl Apart Pansiyon sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


ÇAKIL APART PANSİYON 2017 FİYATLARI

ÇAKIL APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 71

ÇAKIL APART PANSİYON HARİTADA YERİ


ÇAKIL APART PANSİYON YORUMLARI