Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi : Tatil Köyü
Kapasite : 40 Bungolow Ev
Hizmet : 365 gün

Kervan Tatil Köyü tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükkuyu Yolu 4. Km Narlı Köyü Altı, Altınoluk. Edremit ilçesinde yer alan Kervan Tatil Köyü, Tatil Köyü statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 98 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Restoran, Restoran (büfe), Bar, Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, İslami, Klima, Isıtma, Özel Plaj, Klima, Gardrop/Dolap, Sivrisinek Teli, Duş, Tuvalet, Buzdolabı, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Emanet Kasası imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Kervan Tatil Köyü

Tatil Köyü statüsünde ki tesisin kapasitesi 40 oda ve 120 yatakdır. Kervan Tatil Köyü, Altınoluk bölgesinde özel plajı bulunan bir tesisdir.Kervan Tatil Köyü, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 5000 metre mesafededir. Kervan Tatil Köyü da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Kervan Tatil Köyü tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 5000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 35000 metredir.

Kervan Tatil Köyü ve diğer Altınoluk otelleri için daha kapsamlı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kervan Tatil Köyü tesisinin daha detaylı bilgilerine Kervan Tatil Köyü sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


KERVAN TATİL KÖYÜ 2017 FİYATLARI

KERVAN TATİL KÖYÜ detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 27

KERVAN TATİL KÖYÜ HARİTADA YERİ


KERVAN TATİL KÖYÜ YORUMLARI