Nerede : Altınoluk - Kavlaklar Köyü
Otel Tipi :
Kapasite : 4 Oda, 8 Yatak
Hizmet : 15 Nisan - 30 Ekim

Naturland Bungalow Otel isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Kavlaklar Köyü mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kavlaklar Köyü Altı Kristal Kola Dolum Tesisleri Yanı. Edremit ilçesinde bulunan Naturland Bungalow Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde bulunan diğer 97 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Dağ Evleri olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Transfer Servisi (ücretsiz), Tur Masası, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, Ses Yalıtımlı Odalar, Klima, Isıtma gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Masa Tenisi, Emanet Kasası olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Naturland Bungalow Otel

statüsünde ki tesis, toplam 4 oda ve 8 yatakdır. Naturland Bungalow Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 3000 metredir. Naturland Bungalow Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 2500 metre mesafededir. Naturland Bungalow Otel da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Naturland Bungalow Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 5000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 30000 metredir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Naturland Bungalow Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha kapsamlı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Naturland Bungalow Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Naturland Bungalow Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


NATURLAND BUNGALOW OTEL 2017 FİYATLARI

NATURLAND BUNGALOW OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 30

NATURLAND BUNGALOW OTEL HARİTADA YERİ


NATURLAND BUNGALOW OTEL YORUMLARI