Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 30 Oda 65 Yatak
Hizmet : Yaz Sezonu

Safa Motel Altınova isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Altınova mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İzmir Yolu Üzeri, Merkez Mah. Kazan 1 Sok. Kazan Sitesi No:21 Altinova. Ayvalık ilçesinde yer alan Safa Motel Altınova, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 15 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Safa Motel Altınova

Motel statüsünde ki tesis, toplam 30 oda ve 65 yatakdır. Safa Motel Altınova, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Safa Motel Altınova, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 4000 metre mesafededir. Safa Motel Altınova tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Safa Motel Altınova ve diğer Altınova otelleri için daha fazla içeriğe sahip Altınova otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Safa Motel Altınova tesisinin daha detaylı bilgilerine Safa Motel Altınova sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

SAFA MOTEL ALTINOVA YORUMLARI