Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 9 Oda 28 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Capri Riva Hotel isimli turizm tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Celal Atik Caddesi No:4. Kuşadası ilçesinde bulunan Capri Riva Hotel, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 62 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Capri Riva Hotel

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 28 yatak olarak belirtilmiştir. Capri Riva Hotel, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Capri Riva Hotel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Capri Riva Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir.

Capri Riva Hotel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Capri Riva Hotel tesisinin daha detaylı bilgilerine Capri Riva Hotel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

CAPRİ RİVA HOTEL YORUMLARI