Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Grand Blue Sky Otel isimli turizm tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Grand Blue Sky Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 62 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları İş olarak tanımlanmıştır.

Grand Blue Sky Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 313 oda ve 702 yatak olarak belirtilmiştir. Grand Blue Sky Otel, Kuşadası bölgesinde özel plaja sahip bir işletmedir.Grand Blue Sky Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Grand Blue Sky Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Grand Blue Sky Otel tesisinin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Grand Blue Sky Otel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Grand Blue Sky Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Grand Blue Sky Otel sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

GRAND BLUE SKY OTEL YORUMLARI