Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Hotel İmbat tesisi Aydın bölgesinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Hotel İmbat, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 62 adet tesisten bir tanesidir.

Hotel İmbat

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Hotel İmbat, Kuşadası bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Hotel İmbat, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Hotel İmbat tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Hotel İmbat ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hotel İmbat tesisinin daha detaylı bilgilerine Hotel İmbat sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

HOTEL İMBAT YORUMLARI