Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 263 Oda 600 Yatak
Hizmet : Tüm Yıl Açık

Le Bleu Hotel & Resort tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Le Bleu Hotel & Resort, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 62 adet tesisten bir tanesidir.

Le Bleu Hotel & Resort

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi 263 oda ve 600 yatak olarak belirtilmiştir. Le Bleu Hotel & Resort, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Le Bleu Hotel & Resort, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 2500 metre mesafededir. Le Bleu Hotel & Resort tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir.

Le Bleu Hotel & Resort ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Le Bleu Hotel & Resort tesisinin daha detaylı bilgilerine Le Bleu Hotel & Resort sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

LE BLEU HOTEL & RESORT YORUMLARI