Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Le Blue Hotel & Resort isimli turizm tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Le Blue Hotel & Resort, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 62 adet tesisten bir tanesidir.

Le Blue Hotel & Resort

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Le Blue Hotel & Resort, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Le Blue Hotel & Resort, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Le Blue Hotel & Resort tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Le Blue Hotel & Resort ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Le Blue Hotel & Resort tesisinin daha detaylı bilgilerine Le Blue Hotel & Resort sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

LE BLUE HOTEL & RESORT YORUMLARI