Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite :
Hizmet :

Martı Beach Otel isimli tesis Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi No:115. Kuşadası ilçesinde yer alan Martı Beach Otel, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde yer alan diğer 62 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Martı Beach Otel

Hotel statüsünde ki tesis, toplam oda ve yatakdır. Martı Beach Otel, Kuşadası bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Martı Beach Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Martı Beach Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Martı Beach Otel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Martı Beach Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Martı Beach Otel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

MARTI BEACH OTEL YORUMLARI