Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite :
Hizmet :

Otel Ekin isimli turizm tesisi Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi No:75. Kuşadası ilçesinde bulunan Otel Ekin, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 62 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Otel Ekin

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Otel Ekin, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Otel Ekin, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Otel Ekin tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Otel Ekin ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Otel Ekin tesisinin daha detaylı bilgilerine Otel Ekin sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

OTEL EKİN YORUMLARI