Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Palmin Sunset Plaza Hotel isimli tesis Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Boyalık Mevkii. Kuşadası ilçesinde yer alan Palmin Sunset Plaza Hotel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde yer alan diğer 62 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Palmin Sunset Plaza Hotel

Otel statüsünde ki tesis, toplam 111 oda ve yatakdır. Palmin Sunset Plaza Hotel, Kuşadası bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Palmin Sunset Plaza Hotel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Palmin Sunset Plaza Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Palmin Sunset Plaza Hotel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Palmin Sunset Plaza Hotel tesisinin daha detaylı bilgilerine Palmin Sunset Plaza Hotel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

PALMİN SUNSET PLAZA HOTEL YORUMLARI