Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 Oda, 8 Bungalow
Hizmet : 01 Haziran 01 Aralık

Özlem Motel isimli tesis Çanakkale şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Çanakkale Asfaltı Üzeri Mıhlı Mevkii, Küçükkuyu. Ayvacık ilçesinde bulunan Özlem Motel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık ilçesinde bulunan diğer 83 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Kayak olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Sahilde, Restoran, Bahçeli, Teras, Çocuk Oyun Alanı, Klima, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Teras, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Günlük Hizmetli Servisi olanakları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır.

Özlem Motel

statüsünde ki tesis, toplam 28 oda ve yatakdır. Özlem Motel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Özlem Motel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Özlem Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 50 metredir.

Özlem Motel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha kapsamlı Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Özlem Motel tesisinin daha detaylı bilgilerine Özlem Motel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


ÖZLEM MOTEL 2017 FİYATLARI

ÖZLEM MOTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 40 48

ÖZLEM MOTEL HARİTADA YERİ


ÖZLEM MOTEL YORUMLARI