Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 20 Oda, 8 Bungalow
Hizmet : 01 Haziran 01 Aralık

Özlem Motel isimli turizm tesisi Çanakkale ilinde ve Merkez bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Çanakkale Asfaltı Üzeri Mıhlı Mevkii, Küçükkuyu. Ayvacık ilçesinde bulunan Özlem Motel, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 83 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Alkolsüz olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Özlem Motel adlı tesiste Sahilde, Restoran, Bahçe, Teras, Çocuk Oyun Alanı, Klima, Gardrop/Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Teras, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Günlük Hizmetli Servisi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Özlem Motel

Motel statüsünde ki tesis, toplam 28 oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Özlem Motel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Özlem Motel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Özlem Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50 metredir.

Özlem Motel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha kapsamlı Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Özlem Motel tesisinin daha detaylı bilgilerine Özlem Motel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


ÖZLEM MOTEL 2017 FİYATLARI

ÖZLEM MOTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 40 48

ÖZLEM MOTEL HARİTADA YERİ


ÖZLEM MOTEL YORUMLARI