Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 20 Oda, 8 Bungalow
Hizmet : 01 Haziran 01 Aralık

Özlem Motel isimli tesis Çanakkale şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Çanakkale Asfaltı Üzeri Mıhlı Mevkii, Küçükkuyu. Ayvacık ilçesinde yer alan Özlem Motel, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık ilçesinde yer alan diğer 83 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Kayak olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Sahilde, Restoran, Bahçeli, Teras, Çocuk Oyun Alanı, Klima, Gardrop/Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Teras, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Günlük Hizmetli Servisi imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır.

Özlem Motel

Motel statüsünde ki tesisin kapasitesi 28 oda ve yatakdır. Özlem Motel, Küçükkuyu bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Özlem Motel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Özlem Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 1000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 50 metredir.

Özlem Motel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha fazla içeriğe sahip Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Özlem Motel tesisinin daha detaylı bilgilerine Özlem Motel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


ÖZLEM MOTEL 2017 FİYATLARI

ÖZLEM MOTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 40 48

ÖZLEM MOTEL HARİTADA YERİ


ÖZLEM MOTEL YORUMLARI