Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi : Bungalow
Kapasite : 3 Oda, 3 Apart, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ela Ela Bungalow Evler isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Merkez bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Enver Güleli Cad. Ören Mah. No:178. Burhaniye ilçesinde bulunan Ela Ela Bungalow Evler, Bungalow statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 87 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Sırt Çantalı Gezgin, Bungalow olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Ela Ela Bungalow Evler adlı tesiste Sahilde, 24 Saat Açık Resepsiyon, Konsiyerj Hizmeti, Bahçeli, Gardrop/Dolap, Vantilatör, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Terlik olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Ela Ela Bungalow Evler

Bungalow statüsünde ki tesis, toplam 3 oda ve 18 yatak olarak belirtilmiştir. Ela Ela Bungalow Evler, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 200 metredir. Ela Ela Bungalow Evler, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. Ela Ela Bungalow Evler tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 10000 metredir.

Ela Ela Bungalow Evler ve diğer Ören otelleri için daha fazla içeriğe sahip Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ela Ela Bungalow Evler tesisinin daha detaylı bilgilerine Ela Ela Bungalow Evler sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

BUNGALOW EVLERİMİZ

Bahçemiz
Bahçemiz
Bungalow Evlerimiz
Bungalow Evlerimiz
Odalarımız
Odalarımız
Bungalow Evlerimizin İçinden
Bungalow Evlerimizin..
Bungalow Evlerimiz 3 Kişilik
Bungalow Evlerimiz 3..

ONLINE REZERVASYON


ELA ELA BUNGALOW EVLER 2017 FİYATLARI

ELA ELA BUNGALOW EVLER detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 52 58

ELA ELA BUNGALOW EVLER HARİTADA YERİ


ELA ELA BUNGALOW EVLER YORUMLARI