Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi : Bungalow
Kapasite : 3 Oda, 3 Apart, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ela Ela Bungalow Evler isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Enver Güleli Cad. Ören Mah. No:178. Burhaniye ilçesinde bulunan Ela Ela Bungalow Evler, Bungalow statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde bulunan diğer 88 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Ekonomik, Sırt Çantalı Gezgin, Bungalow olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Sahilde, 24 Saat Açık Resepsiyon, Konsiyerj Hizmeti, Bahçe, Gardrop/Dolap, Vantilatör, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Terlik olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Ela Ela Bungalow Evler

Bungalow statüsünde ki tesis, toplam 3 oda ve 18 yatakdır. Ela Ela Bungalow Evler, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 200 metredir. Ela Ela Bungalow Evler, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. Ela Ela Bungalow Evler tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 10000 metredir.

Ela Ela Bungalow Evler ve diğer Ören otelleri için daha detaylı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ela Ela Bungalow Evler tesisinin daha detaylı bilgilerine Ela Ela Bungalow Evler sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

BUNGALOW EVLERİMİZ

Bahçemiz
Bahçemiz
Bungalow Evlerimiz
Bungalow Evlerimiz
Odalarımız
Odalarımız
Bungalow Evlerimizin İçinden
Bungalow Evlerimizin..
Bungalow Evlerimiz 3 Kişilik
Bungalow Evlerimiz 3..

ONLINE REZERVASYON


ELA ELA BUNGALOW EVLER 2017 FİYATLARI

ELA ELA BUNGALOW EVLER detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 52 58

ELA ELA BUNGALOW EVLER HARİTADA YERİ


ELA ELA BUNGALOW EVLER YORUMLARI