Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 6 Apart 1 Full Apart (Daire) 2 Oda 30 Yatak
Hizmet : 1 Mayıs 1 Kasım

Necatibey Aile Apart Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Öğretmenler Mahallesi mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. Köprü Yanı Selvi Cad. No: 10, Ören. Burhaniye ilçesinde yer alan Necatibey Aile Apart Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 87 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Necatibey Aile Apart Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 30 yatakdır. Necatibey Aile Apart Pansiyon, Ören bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Necatibey Aile Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Necatibey Aile Apart Pansiyon ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine Necatibey Aile Apart Pansiyon sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


NECATİBEY AİLE APART PANSİYON 2017 FİYATLARI

NECATİBEY AİLE APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 21

NECATİBEY AİLE APART PANSİYON HARİTADA YERİ


NECATİBEY AİLE APART PANSİYON YORUMLARI