Nerede : Ören - Öğretmenler mah
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda, 30 yatak
Hizmet : 365 gün

Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisi Balıkesir ilinde ve Öğretmenler Mah bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. M. Aksoy Cad. No:22 Ören. Burhaniye ilçesinde bulunan Yüzbaşıoğlu Apart Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 91 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Sahilde gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 30 yatakdır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, Ören bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 70 metredir. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 3500 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 6500 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel çalışmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Yüzbaşıoğlu Apart Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL

Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel

ONLINE REZERVASYON


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL 2017 FİYATLARI

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 52

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL HARİTADA YERİ


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL YORUMLARI