Nerede : Ören - Öğretmenler mah
Otel Tipi : Apart Pansiyon
Kapasite : 9 Oda, 30 yatak
Hizmet : 365 gün

Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mah bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. M. Aksoy Cad. No:22 Ören. Burhaniye ilçesinde yer alan Yüzbaşıoğlu Apart Otel, Apart Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 88 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Sahilde gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel

Apart Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 30 yatak olarak belirtilmiştir. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 70 metredir. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3500 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 6500 metredir. Tesis bünyesinde 1 kişi çalışmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Yüzbaşıoğlu Apart Otel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL

Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel

ONLINE REZERVASYON


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL 2017 FİYATLARI

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 52

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL HARİTADA YERİ


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL YORUMLARI