Nerede : -
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Corner Butik Otel Sarımsaklı isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Küçükköy-kahramanlar Mah. Barış Manço Sok. 1 Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde bulunan Corner Butik Otel Sarımsaklı, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 107 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı, Alışveriş / Eğlence olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Corner Butik Otel Sarımsaklı adlı tesiste Sahilde, Bar, Oda Servisi, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Hediyelik Eşya Dükkanı, Klima, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Corner Butik Otel Sarımsaklı

statüsünde ki tesis, toplam 12 oda ve 25 yatak olarak belirtilmiştir. Corner Butik Otel Sarımsaklı, bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi metredir.

Corner Butik Otel Sarımsaklı ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha kapsamlı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Corner Butik Otel Sarımsaklı tesisinin daha detaylı bilgilerine Corner Butik Otel Sarımsaklı sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

CORNER BUTİK OTEL SARIMSAKLI YORUMLARI