Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet : Tüm Sezon

Dilek Otel Sarımsaklı isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kahramanlar Mahallesi Çakıl Sokak No:2. Ayvalık ilçesinde bulunan Dilek Otel Sarımsaklı, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde bulunan diğer 107 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Dilek Otel Sarımsaklı

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Dilek Otel Sarımsaklı, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 70 metredir. Dilek Otel Sarımsaklı, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Dilek Otel Sarımsaklı tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir.

Dilek Otel Sarımsaklı ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha kapsamlı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilek Otel Sarımsaklı tesisinin daha detaylı bilgilerine Dilek Otel Sarımsaklı sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

DİLEK OTEL SARIMSAKLI YORUMLARI