Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi : Butik Otel
Kapasite : 9 Oda, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Poseidon Butik Otel isimli tesis Çanakkale şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Mehmet Efendi Cd. No: 6 Küçükkuyu /. Ayvacık ilçesinde bulunan Poseidon Butik Otel, Butik Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık ilçesinde bulunan diğer 83 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, İş, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Sırt Çantalı Gezgin olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Sahilde, Bisiklete Binme, Bisiklet Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Tesis Geneli Sigara Yasaktır, Sigara İçilmeyen Odalar, Klima gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Balık Tutma olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Poseidon Butik Otel

Butik Otel statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 18 yatakdır. Poseidon Butik Otel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 50 metredir. Poseidon Butik Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 20 metre mesafededir. Poseidon Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 300 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50000 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel bulunmaktadır.

Poseidon Butik Otel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha fazla içeriğe sahip Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Poseidon Butik Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Poseidon Butik Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

BUTİK OTELİMİZ

Terasımız
Terasımız
Deniz Manzaramız
Deniz Manzaramız

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Banyo ve Lavabo
Banyo ve Lavabo

ONLINE REZERVASYON


POSEİDON BUTİK OTEL 2017 FİYATLARI

POSEİDON BUTİK OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 41 01

POSEİDON BUTİK OTEL HARİTADA YERİ


POSEİDON BUTİK OTEL YORUMLARI