Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi : Butik Otel
Kapasite : 9 Oda, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Poseidon Butik Otel tesisi Çanakkale bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Mehmetlerde Efendi Cd. No: 6 Küçükkuyu/ Çanakkale. Ayvacık ilçesinde yer alan Poseidon Butik Otel, Butik Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde yer alan diğer 83 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Ekonomik, İş, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Sırt Çantalı Gezgin olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Sahilde, Bisiklete Binme, Bisiklet Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Tesis Genelinde Sigara İçmek Yasaktır, Sigara İçilmeyen Odalar, Klima gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Balık Tutma imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Poseidon Butik Otel

Butik Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 18 yatakdır. Poseidon Butik Otel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 50 metredir. Poseidon Butik Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 20 metre mesafededir. Poseidon Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 300 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 50000 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel çalışmaktadır.

Poseidon Butik Otel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha detaylı Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Poseidon Butik Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Poseidon Butik Otel sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

BUTİK OTELİMİZ

Terasımız
Terasımız
Deniz Manzaramız
Deniz Manzaramız

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Banyo ve Lavabo
Banyo ve Lavabo

ONLINE REZERVASYON


POSEİDON BUTİK OTEL 2017 FİYATLARI

POSEİDON BUTİK OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 41 01

POSEİDON BUTİK OTEL HARİTADA YERİ


POSEİDON BUTİK OTEL YORUMLARI