Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi : Apart Pansiyon
Kapasite : 8 Apart Daire
Hizmet : 365 gün

İzmir Apart Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. 1038 Sok. No: 3, Ören. Burhaniye ilçesinde yer alan İzmir Apart Pansiyon, Apart Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde yer alan diğer 88 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Bahçe gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

İzmir Apart Pansiyon

Apart Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 8 oda ve 40 yatakdır. İzmir Apart Pansiyon, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 80 metredir. İzmir Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. İzmir Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

İzmir Apart Pansiyon ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İzmir Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine İzmir Apart Pansiyon sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


İZMİR APART PANSİYON 2017 FİYATLARI

İZMİR APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 17

İZMİR APART PANSİYON HARİTADA YERİ


İZMİR APART PANSİYON YORUMLARI