Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi : Apart Pansiyon
Kapasite : 8 Apart Daire
Hizmet : 365 gün

İzmir Apart Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Öğretmenler Mahallesi mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. 1038 Sok. No: 3, Ören. Burhaniye ilçesinde bulunan İzmir Apart Pansiyon, Apart Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde bulunan diğer 87 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

İzmir Apart Pansiyon adlı tesiste Bahçeli gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

İzmir Apart Pansiyon

Apart Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 8 oda ve 40 yatakdır. İzmir Apart Pansiyon, Ören bölgesinde özel plajı olmayan ancak plaja mesafesi 80 metredir. İzmir Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. İzmir Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

İzmir Apart Pansiyon ve diğer Ören otelleri için daha fazla içeriğe sahip Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İzmir Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine İzmir Apart Pansiyon sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


İZMİR APART PANSİYON 2017 FİYATLARI

İZMİR APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 17

İZMİR APART PANSİYON HARİTADA YERİ


İZMİR APART PANSİYON YORUMLARI